Katra mēneša pirmajā trešdienā rudens – pavasara periodā, no septembra līdz maijam, tiek organizētas Latvijas Astronomijas biedrības sanāksmes. Tajās ir iespēja satikt domubiedrus, uzzināt astronomijas jaunumus, apmainīties ar vērtīgu informāciju, kā arī noklausīties populārzinātniskus priekšlasījumus.

Saite uz sanāksmi Google Meet vidē ir pieejama reģistrētiem sanāksmes dalībniekiem e-pastā.
Uz datora jāizmanto Chrome vai Mozilla Firefox pārlūks, vai arī mobilā lietotne Google Meet.

Informācija par LAB sanāksmēm ir pieejama arī SIA StarSpace mājas lapā StarSpace.lv.

  • LAB sanāksme 1. martā

    Trešdien, 2023. gada 1. martā plkst. 18:15 tiešsaistē notiks Latvijas Astronomijas biedrības sanāksme. Sanāksmes tēma – kosmiskie teleskopi. Par jaunākajām aktualitātēm kosmisko teleskopu jomā stāstīs Ints Ķešāns. Saite, lai pievienotos sanāksmei: meet.google.com/dno-kzgb-rckUz datora jāizmanto Chrome vai Mozilla Firefox pārlūks, vai arī mobilā lietotne Google Meet. Aicināti visi interesenti!

    Lasīt vairāk

  • LAB sanāksme 2022. gada 5. oktobrī

    Kārtējā LAB sanāksme notiks tiešsaistē trešdien, 2022. gada 5. oktobrī plkst. 18:15. Sanāksmes tēma – Jelgavas observatorija un astronomi divu gadsimtu garumā. Par Jelgavas observatoriju un astronomiem stāstīs Aldis Barševskis. Saite uz sanāksmi Google Meet vidē ir pieejama reģistrētiem sanāksmes dalībniekiem e-pastā. Uz datora jāizmanto Chrome vai Mozilla Firefox pārlūks, vai arī mobilā lietotne Google…

    Lasīt vairāk